Eventy

Cover band – eventy, imprezy firmowe, bankiety.

Zespół muzyczny Silver Night oferuje wykonanie muzyki na najwyższym poziomie, a także kompleksową obsługę imprez w zakresie nagłośnienia, oświetlenia i obsługi konferansjerskiej.

.

Eleganckie bankiety – zapewnimy oprawę muzyczną w eleganckim tonie, dostosujemy repertuar odpowiednio do konwencji spotkania oraz zadbamy o odpowiedni wizerunek sceniczny zespołu. Wystąpimy w eleganckich garniturach i sukniach wieczorowych, zagramy starannie wyselekcjonowane utwory, a duży skład zespołu doda bankietowi szyku i wytworności.

Imprezy integracyjne – poprowadzimy imprezę i zintegrujemy gości. Szybko nawiążemy kontakt z publicznością i wprowadzimy luźną atmosferą. Zagdamy aby nikt z gości nie podpierał ściany.

Koncerty tematyczne –  urozmaicimy imprezę poprzez wprowadzenie programu artystycznego w postaci setów tematyczno-kostiumowych. Każdy set składa się z 45-minutowego bloku muzycznego i poświęcony jest wybranemu motywowi przewodniemu. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi oraz szerokiemu wachlarzowi kostiumów możemy stworzyć widowiskowe show, które nie tylko wpisze się w klimat każdej imprezy, ale także zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających gości.

  • Szalone lata 70-te
  • Gorące rytmy latino
  • Lata 30-te, lata 40-te

Support gwiazd – rozbawimy gości i podgrzejemy atmosferę. Dopasujemy repertuar tak, aby zbudować odpowiedni nastrój przed występem gwiazdy wieczoru.

Konferansjer – profesjonalna obsługa konferansjerska w języku polskim i angielskim. Poprowadzimy zabawę podczas imprezy tanecznej, a także zapowiedzi w trakcie części oficjalnych: wręczenie nagród, przemówienia.

Technika sceniczna – kompleksowa obsługa w zakresie nagłośnienia i oświetlenia dopasowaną do wielości sali i rodzaju imprezy. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu technicznego oraz współpracujemy z profesjonalnymi i doświadczonymi realizatorami światła i dźwięku.

.

.